Logo

Prawa dziecka w kontekście międzykulturowości. Janusz Korczak na nowo odczytany

Data

Wtorek, 10 Grudnia 2019

Czas

20:00 Europe/Warsaw

zobacz w mojej strefie czasowej
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość email zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na wskazany adres.

Twoje dane osobowe  będą przetwarzane przez  Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) z siedzibą w Warszawie przy ul. Bachmackiej 1/11 w celu wysyłki newslettera, list mailingowych oraz publikacji i materiałów informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do ich otrzymania. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, wysyłając mail na adres: igo@igo.org.pl . Możesz również zgłosić swój sprzeciw na adres igo@igo.org.pl Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie http://igo.org.pl/polityka-prywatnosci

Prezenter

Urszula Markowska - Manista

Adiunkt na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, dyrektor MA in Childhood Studies and Children's Rights na University of Applied Sciences Potsdam. Prowadzi badania terenowe i partycypacyjne. Jej działalność naukowa koncentruje się na problematyce studiów nad dzieciństwem w perspektywie międzykulturowej, dotyczy m.in. dziecka marginalizowanego i dyskryminowanego i jego praw w kontekście edukacji i wychowania w różnorodnych kulturowo środowiskach. Prowadzi badania w Afryce Środkowej, w Rogu Afryki, na Kaukazie oraz wśród osób z kontekstem migracyjnym w Polsce. Nie ogranicza się wyłącznie do działań naukowo-badawczych, ale także wykorzystuje wiedzę naukową w praktyce – szkoli kadry akademickie, nauczycieli, pedagogów i psychologów oraz studentów z Europy Środkowej i Wschodniej w ramach międzynarodowych szkół letnich UNESCO (2008-2018), w ramach projektów UNICEF (2018-2019) i projektów UE (2006-2020). Od lat działa na rzecz Afryki i osób pochodzenia afrykańskiego w Polsce. http://www.contemporarynomad.pl/
WEBINARIUM POPROWADZI URSZULA MARKOWSKA - MANISTA

Plan wydarzenia

HARMONOGRAM WEBIANRIUM:

19:50 - 20:00 - "rozgrzewka techniczna" - zachęcamy do zalogowania się kilka minut przed webinarium - to dobra okazja aby sprawdzić czy wszystko działa. 

20:00 - 21:00 - Urszula Markowska - Manista 

21:00 - 21:30 - sesja pytań i odpowiedzi


Projekt 49/2018/M "Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju II", realizowany przez ORE przy współpracy z IGO, współfinansowany jest w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Webinarium jest realizowane przez ORE we współpracy z IGO oraz z www.Webinaria24.pl