Logo

Czy potrzebne są nam granice? Współczesne kryzysy humanitarne a migracje

Data

Wtorek, 26 Listopada 2019

Czas

20:00 Europe/Warsaw

zobacz w mojej strefie czasowej
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
To pole jest obowiązkowe. Dokładnie sprawdź pisownię.
Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość email zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na wskazany adres.

Twoje dane osobowe  będą przetwarzane przez  Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) z siedzibą w Warszawie przy ul. Bachmackiej 1/11 w celu wysyłki newslettera, list mailingowych oraz publikacji i materiałów informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do ich otrzymania. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, wysyłając mail na adres: igo@igo.org.pl . Możesz również zgłosić swój sprzeciw na adres igo@igo.org.pl Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie http://igo.org.pl/polityka-prywatnosci

Prezenter

Marta Pietrusińska

socjolożka i pedagożka, doktorka nauk społecznych, specjalizująca się w zagadnieniach z zakresu migracji, międzykulturowości oraz edukacji obywatelskiej. Zajmuje się przede wszystkim zagadnienia związanymi z mniejszościami kulturowymi i religijnymi (m.in. muzułmanie), a także wykorzystaniem edukacji obywatelskiej dorosłych w procesach integracyjnych grup mniejszościowych i większościowych. Pracuje, uczy i prowadzi badania na Wydziale Pedagogicznym oraz w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.
WEBINARIUM POPROWADZI MARTA PIETRUSIŃSKA

Plan wydarzenia

HARMONOGRAM WEBIANRIUM:

19:50 - 20:00 - "rozgrzewka techniczna" - zachęcamy do zalogowania się kilka minut przed webinarium - to dobra okazja aby sprawdzić czy wszystko działa. 

20:00 - 21:00 - Marta Pietrusińska

21:00 - 21:30 - sesja pytań i odpowiedzi


Projekt 49/2018/M "Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju II", realizowany przez ORE przy współpracy z IGO, współfinansowany jest w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Webinarium jest realizowane przez ORE we współpracy z IGO oraz z www.Webinaria24.pl